+420 727 902 622
Novinky   |   GALERIE   |   VIDEA   |   O NÁS   |   SERVIS

ZASTA A TRISTA - dokovací stanice ZUNHAMMER

Společnost ZUNHAMMER je renomovaný německý výrobce cisteren na aplikaci kejdy, ale také adaptérů a příslušenství. Svou technickou vyspělost a technologický náskok lze doložit více než 50 patenty, které ve velké míře využívají i konkurenční výrobci. 

RYCHLÉ A EFEKTIVNÍ ČERPÁNÍ U JÍMKY

Jedním z patentovaných výrobků společnosti ZUNHAMMER jsou dokovací stanice. Účelem dokovacích stanic je efektivnější a rychlejší čerpání kejdy nebo digestátu z jímek tak, aby obsluha s cisternou nemusela během čerpání vystupovat z traktoru. Připojení cisterny k dokovací stanici je pomocí nasávacího ramene, tento systém může být využíván jakoukoliv cisternou. Pro rychlé přemístění jsou dokovací stanice vybaveny A-rámem pro čelní ramena traktoru. 

ZUNHAMMER TRISTA

Dokovací stanice TRISTA je vybavena elektricky ovládaným třícestným ventilem, který má na starost bezpečné a rychlé nasávání a následně ukončení sacího procesu. Cisterna se pomocí nasávacího ramene připojí, a rádiem řízený ventil otevře přívod kejdy. Při naplnění cisterny sensor na plováku automaticky uzavře přívod kejdy a proces sání se ukončí. Rychle a efektivně. 

ZUNHAMMER ZASTA

Stanice ZASTA je vybavena zásobníkem kejdy o objemu 200 l, který slouží jako separátor kamení a cicích předmětů. Záasobník má výpustný otvor, kterým se cizí předměty nebo kamení mohou vypustit do odpadní jímky. Nasávání je umožněno elektricky ovládaným šoupětem o průměru 200 nebo 150 mm. Ukončení procesu sání je ovládáno opět sensorem na plováku cisterny a zařízením Fluid Stop na sacím rameni cisterny.