+420 727 902 622
Novinky   |   GALERIE   |   VIDEA   |   O NÁS   |   SERVIS

Efektivní doprava DAM, vody a močoviny

Společnost ZUNHAMMER, specialista na dopravní a aplikační cisterny z Bavorska má pro transport vody a hnojiva speciální řadu cisteren využívající nízkou hmotnost pro maximální přepravní kapacitu a minimální náklady. 

DOPRAVA VODY K POSTŘIKOVAČI

Pro efektivní dopravu vody k postřikovači je možno použít standardní cisterny ZUNHAMMER. Rychlé nasávání na odběrném místě vody, popř. z nádrží s vodou umožňuje čerpadlo Vogelsang s rotujícími písty. Vysoká výkonnost a minimální ztrátové časy při plnění, ale i pohodlné a rychlé naplnění postřikovače jsou hlavní výhodou cisteren ZUNHAMMER. 

PŘEPRAVA HNOJIVA DAM

Specifikum přepravy a manipulace s hnojivy jako je např. DAM je vysoká měrná hmotnost samotného hnojiva, a také jeho agresivita. Není možné dlouhodobě používat plechové cisterny, ideální jsou cisterny s plastovou nádrží. ZUNHAMMER jako jediný výrobce používá pro tento typ hnojiva nádrž odolnou agresívním materiálům bez dodatečných úprav. Všechna vedení od čerpadla jsou nerezová, je použito speciální těsnění a materiál pístů v čerpadle. 

MÍCHÁNÍ MOČOVINY

Další z "dovedností" cisteren ZUNHAMMER v provedení pro transport hnojiva je efektivní a rychlé míchání močoviny s vodou. Použití výkonného čerpadla a nerezového vedení s vysokým plnícím tlakem až 8 bar zvyšuje denní výkon postřikovače a snižuje ztrátové časy.