+420 727 902 622
Novinky   |   GALERIE   |   VIDEA   |   O NÁS   |   SERVIS

Nově předaná cisterna ZUNHAMMER SKE 17

Další profesionální cisterna ZUNHAMMER řady SK ECO byla společností AgriMachines předána zákazníkovi nedaleko Prahy. Na rodinné farmě bylo potřeba vyřešit dopravu a aplikaci kejdy, přičemž prioritou bylo rychlost sání a spolehlivé dodržení aplikační dávky.

NÍZKÁ HMOTNOST S NÍZKO POLOŽENÝM TĚŽIŠTĚM

Charakteristickými znaky profesionálních traktorových cisteren řady ECO jsou mimořádně nízká hmotnost, nízké těžiště a vysoká stabilita. Rám byl speciálně konstruován pro maximální kapacitu a hospodaření s kejdou. Nasávaný materiál je dopravován do nádrže rámem stroje. Šetří se tak prostor, hmotnost a nádrž může být umístěna níže. Velký průřez rámu také umožňuje používat nižší tlak než konvenčním tlakovým potrubím. Šetří se tak potřebný příkon na vývodovém hřídeli i opotřebení čerpadla.

AKTIVNÍ ŘÍZENÍ PRO DOKONALOU OBRATNOST

Kombinace nízké vlastní hmotnosti a použití flotačních pneumatik s rozměrem 750/60 R30,5 přináší minimální utužení půdy a nízké poškození porostů např. v aplikaci tekutých hnojiv při jarním přihnojování ozimých porostů. Aktivní řízení zadní nápravy pomocí hydraulicky ovládaného pístu umožňuje výbornou manévrovatelnost a nízký poloměr otáčení bez poškozování porostu a povrchu půdy. 

FARMLANDFIX - ADAPTÉR S TAŽENOU BOTKOU

Aplikace je prováděna adaptérem ZUNHAMMER FarmlandFix s taženou botkou. Vysoká přesnost a možnost vytvoření mělké drážky, do které je aplikováno hnojivo zabraňuje úniku hnojiva a zvyšuje efektivitu aplikace, Dvě rozdělovací a řazací hlavy zajišťují přesné dávkování i hustějšího hnojiva. 

Foto Tomáš Kopa